HAKKIMIZDA


Emre Yemek Sanayi 1989 yılından günümüze her türlü hazır yemek, ziyafet ve organizasyonlarda faaliyet göstermektedir. Emre Yemek, yetişmiş kadrosu ve eksiksiz ekipmanları ile bu konuda yeterliliğini kanıtlamış durumdadır. Emre Yemek teknolojik gelişmeleri takip etmek suretiyle, kendini sürekli yenileme anlayışında olup, müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. İnsanların sağlıklı ve kaliteli beslenmesini ilke edinen firmamız, gıda maddelerini Gıda Mühendisi ve Kimyagerine kontrol (sıcaklık, hijyen, ambalaj, görünüm vs.) ettirdikten sonra üretim prosesine almaktadır. Yemeklerimizden gün içinde belirli zamanlarda numuneler alınarak, gerekli kontroller yapıldıktan sonra müşterilerimize sunulmaktadır. Menülerimiz; çalışanların kalori ihtiyacına, mevsimsel özelliklere ve müşteri isteklerine göre değerlendirilip hazırlanmaktadır. Gerekli maliyet analizleri yapıldıktan sonra, optimum fiyatla hizmet vermeyi yılların bilgi ve tecrübesiyle birleştiren firmamızın tercih edilmesi, müşterilerimizin bize duyduğu güvende gizlidir. Sizleri de en kısa zamanda Emre Yemek müşteri portföyünde görmek ve karşılıklı görüşmek dileklerimizle...

VİZYONUMUZ VE MİSYONUMUZ


Misyonumuz: Müşterilerimize lezzetli hijyenik kaliteli sağlıklı ve güvenilir yemek hizmeti sunmak bu amaçla müşterilerimize en iyi hizmeti uzman kadromuzla birlikte ekonomik koşulları baz alıp optimum fiyatla sunmak biz emre yemek ailesi ve tedarikçilerimiz hep birlikte bunun için çalışıyoruz.

Vizyonumuz: Kalite ve hizmet anlayışından ödün vermeden sektördeki  yenilikleri ve gelişmeleri  yakından takip ederek kendini yenileyen ve geliştiren,müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutan lider ekonomik firma olmaktır.